Лікарі назвали фрукт, який “спалює” жир на животі

Люди, що худнуть часто ставляться до бананів скептично, однак дієтологи стверджують: банани ідеально вписуються в здоровий раціон харчування і повинні вживатися навіть тими, хто мріє стати стрункішою.

Насправді банани ефективно покращують обмін речовин і зменшують апетит, – правда, з цією метою вчені рекомендують вживати в їжу не дозрілі, зеленуваті плоди. У них міститься багато речовини, що надовго знижує апетит.

«Якщо замінити 5% вуглеводів в своєму звичному раціоні на банани з стійким крохмалем, це активізує спалювання жиру на 30%», – повідомили наукові фахівці.

Наявні сьогодні дані наукових досліджень говорять про те, що банани багаті волокнами, які покращують травлення, а також калієм, за рахунок якого з організму інтенсивніше виводиться зайва рідина. Також відмічено, що банани зменшують тягу до цукру і вуглеводів. Медики поділилися результатами проведеного експерименту за участю жінок: виявилося, що при вживанні одного банана двічі в день перед їжею в учасниць протягом двох місяців істотно зменшився обсяг живота.

Вчені відзначили той факт, що банани мають щільну і товсту шкірку – вона захищає плоди від проникнення хімікатів, і ця обставина робить процес схуднення більш успішним. Пестициди, які проникають в організм з дарами природи, негативно впливають на обмін жирових клітин і можуть сприяти зростанню ваги.

Джерело

Поділись


Магазин