Фахівці розповіли, що не можна робити, прокинувшись серед ночі

Лікар і фахівець зі сну Майкл Бреус розповів про те, чого категорично не можна робити, якщо ви прокинулися посеред ночі.

Кожному знайома ситуація, коли з незрозумілих причин ви могли прокинутися посеред ночі. За даними зарубіжних експертів, Кожен реагує на це по-своєму: хтось просто спить далі, хтось вирішить сходити в туалет, а інші в паніці будуть дивитися на час, чи не пора їм прокидатися.

Медик Майкл Бреус розповів про те, чого категорично не можна робити в таких ситуаціях, інакше можна запросто заробити собі безсоння. За його словами, люди найчастіше роблять саме те, що і призводить до неприємних наслідків. Результатом стає недосипання, втома і зменшена продуктивність.

Перш за все, лікар порадив не робити найпоширенішого – не йти в туалет. Природно, мова йде тільки про ситуації, коли рішення відвідати вбиральню прийшло тільки тому, що ви прокинулися, і серйозної необхідності в цьому немає. Якщо ж ви розумієте, що справа не терпить зволікань, то відразу прямуйте по своїх справах.

Справа в тому, що якщо ви станете з ліжка при нічному пробудженні, або навіть просто сядете, ваш серцевий ритм збільшиться. За словами лікаря, це заважає поверненню в стан сну, і переводить вас в «режим» неспання.

Наступною порадою експерта стала відмова від перевірки часу. При спробі дізнатися, котра зараз година, в голові утворюється додатковий потік думок, що виведе мозок з сонного стану.

Крім цього, не варто намагатися порахувати кількість часу, який залишився до дзвінка будильника. Коли ви прокидаєтеся посеред ночі, і починаєте рахувати години, що залишилися до пробудження, у мозку виникає страх не отримати достатню кількість часу для сну. В результаті, людина взагалі не може заснути.

Майкл Бреус додав, що якщо ви прокинулися посеред ночі, потрібно закрити очі, повернутися на інший бік і намагатися ні про що не думати. Завдяки таким діям ви зможете швидко повернутися в стан сну.

Джерело

Поділись


Магазин