Вчені назвали чотири ключові звички, що сприяють «омолодженню» мозку

На підставі вивчення медичних показників людей похилого віку та їх способу життя були зроблені висновки щодо звичок, здатних поліпшити роботу головного органу ЦНС. Як з’ясувалося, першим ключем до омолодження є позитивні емоції в поєднанні з активним спілкуванням з іншими людьми.

«Коли ми стаємо старшими, то намагаємося виключати з життя те, що нам не подобається. Контроль над дійсністю зростає. Ми частіше віддаємо нужденним, ніж молодим людям. З початку життя слід намагатися дивитися на світ з кращого боку», – зазначила директор Центру старіння, обміну речовин і емоцій UCSF Елісса Епель.

Страх старіння може бути небезпечний сам по собі, останні дослідження показали, що це пророцтво самореалізується. За словами вчених, люди тримають стереотипи, які спалюють їх зсередини, про те, що незабаром настане кінець життя, в зв’язку з чим прискорюють цей процес. Експерти радять виробити звичку прийняття себе в будь-якому віці.

Фізичні вправи можуть допомогти захистити від хвороби Альцгеймера та інших неврологічних захворювань. Вони виробляють більше нових клітин головного органу центральної нервової системи, покращують самопочуття і фізичне здоров’я, тому спорт повинен стати постійною звичкою.

Четвертою умовою омолодження мозку є медитація. Вона сприяє зменшенню тривожності, депресії, має масу інших фізіологічних переваг.

Джерело

Поділись


Новини партнерів