Фахівці розповіли, кому категорично не можна вживати імбир

За останні роки імбир став дуже популярним продуктом. Всі його корисні властивості важко перелічити. Однак, найпоширеніша причина вживання імбиру – він зменшує апетит, прискорює метаболізм і допомагає худнути. Тим не менш, є певна група людей, яким варто виключити цю рослину зі свого раціону.

У холодний період імбир користується величезним попитом, адже він допомагає імунній системі боротися з застудними інфекціями. Багато людей щодня використовують спецію імбиру в своєму раціоні і п’ють імбирний чай.

Медики застерегли, що не всім людям однаково корисний цей продукт. Фахівці розповіли про категорії людей, які не повинні вживати імбир.

Вагітні

Імбир містить багато найсильніших стимуляторів, які здатні викликати передчасні скорочення у вагітних. Особливо небезпечно вживати корінь в останньому триместрі.

Люди з розладами крові

Імбир може погіршити стан крові людям, які страждають на гемофілію, яка з’являється на грунті зниженого згортання крові. Причина в тому, що імбир прискорює кровообіг.

Люди, які намагаються набрати вагу

Імбир зменшує апетит, а також прискорює метаболізм. Таким чином, люди, яким потрібно поправитися, повинні уникати вживання імбиру, а також будь-яких добавок, до складу яких він входить.

Люди, що вживають ліки для регуляції артеріального тиску або лікування цукрового діабету

Ви запитаєте, чим може заважати імбир цій групі людей? Все тим же, він прискорює метаболізм, тому деякі ліки можуть просто не встигати виконувати свою функцію. Особливо ризиковано комбінувати імбир з антикоагулянтами, бета-блокаторами і ліками на основі інсуліну.

Якщо ви не входите ні в одну з перерахованих вище груп, тоді можете сміливо вживати імбир. Вам він принесе тільки користь.

Джерело

Поділись


Магазин