Три найкорисніші кімнатні рослини

З давніх-давен люди знали, що багато рослин здатні зцілювати, і зверталися до них за допомогою. Тому людина інтуїтивно прагне принести в своє житло шматочок живої природи. А в наш час вченими встановлено, що багато кімнатних рослин, якими прикрашені квартири і офіси, виконують функцію “чистильників” повітря. Тож якщо у вас вдома або ж на роботі ще не має квітки – придбайте її в комнатные растения Киев.

Одним з найбільш корисних кімнатних рослин є хлорофітум. Для очищення повітря в кімнаті площею близько 20 квадратних метрів достатньо 6 рослин.

dsc_0872

Листя хлорофітума мають здатність поглинати токсичні речовини, що виділяються синтетичними оздоблювальними матеріалами, а також містяться в продуктах згоряння газу – формальдегіди, сірчані і азотні сполуки. Тому ця рослина буде дуже доречною і на кухні з газовою плитою, і в житловій кімнаті. Здатністю до поглинання формальдегіду та інших отруйних речовин володіють також плющ звичайний, драцена, хамедорея.

Таку ж функцію виконує і фікус. Крім насичення повітря киснем, зволоження і очищення від токсинів, він виділяє фітонциди, що пригнічують життєдіяльність мікроорганізмів. Глянець його листя затримує багато пилу, а при митті або протирання листя вона легко видаляється. Оскільки кисень фікус виробляє в денний час, а поглинає – вночі, то ставити горщик з цією рослиною в спальню, а тим більше, в дитячу, не рекомендується. Ідеальне місце проживання його – кухня або кімнати з вікнами, що виходять на промзону або автостраду.

pipal-2360560_960_720

Невибаглива рослина сансевієрія, звана в народі “тещин язик” або “зміїна шкіра”, по праву можна вважати генератором кисню. Сансевієрія допомагає людському організму адаптуватися до умов, що змінилися, підвищуючи його імунітет.

flowers-1333171_960_720

Тим самим вона вберігає від застуди, знижує шкідливий вплив перепадів атмосферного тиску, температури і вологості повітря. Захищає вона і від токсинів, що виділяються синтетикою і лінолеумом.

geranium-2456035_960_720

Герань виконує функцію “домашнього доктора” при функціональних розладах нервової системи. Аромат герані знімає нервову напругу, допомагає при безсонні, неврозах, стресах, а також при онкології. Речовина яка виділяється нею гераниол надає антивірусну й антибактеріальну дію, вбиває віруси стафілококів і стрептококів. А ще пеларгонія нібито “висмоктує” чадний газ і вогкість, відлякує мух, освіжає застояне повітря. Тому, крім спальні, вона добре підходить для кухні.

Джерело

Поділись


Новини партнерів