Цей вид фастфуду медики вважають корисним для здоров’я

Найвідоміші представники фастфуду – бургери – не раз називалися шкідливими продуктами, що викликають ожиріння.

Однак нове дослідження вчених може повністю перевернути подібне уявлення про цю страву. Фахівці вважають, що оголосивши бургери шкідливою їжею, – поквапилися з висновками.

Китайські вчені з Сичуаньського університету озвучили думку про те, що бургери можуть бути абсолютно нешкідливими для людського організму, – але строго за умови обмеженого вживання. Їх висновки базуються на результатах спостереження за станом здоров’я людей протягом декількох років. Ці спостереження свідчать: фастфуд не завжди погано позначається на фігурі і самопочутті.

«Ті люди, які дозволяли собі з’їдати бургер не частіше двох разів на тиждень, виявилися абсолютно здорові, на них вживання фастфуду практично ніяк не відбилося», – констатували фахівці.

Також вчені додали, що мова йде про вживання найменш калорійних бургерів. В одному такому виробі може міститися до 1000 калорій – їх рівень підвищується разом з додаванням жирних гарнірів і соусів. Але як раз від всіляких добавок автори роботи наполегливо рекомендують відмовлятися всім любителям фастфуд кухні – так само як і від звички запивати їжу солодкими газованими напоями.

Мало хто з учених розділяє оптимізм китайських дослідників. За даними, опублікованими у виданні Human Reproduction, страви фастфуду пригнічують жіночу фертильність і сприяють безпліддю, не кажучи вже про їх вплив на ожиріння.

Джерело

Поділись


Магазин