Дієтологи підказали, як очистити організм від токсинів

672

Про корисні властивості цього елементарного в приготуванні напою, що складається всього з двох інгредієнтів, ходять легенди. І дійсно, дівчата по всьому світу стверджують, що склянка води з лимоном вранці є головною запорукою гарного самопочуття на цілий день. Розповідаємо, як же діє лимонна вода на наш організм і чим вона така корисна.

Виводить токсини. Склянка теплої води з лимоном вранці очищає організм, виводячи з нього токсини і шкідливі речовини. Крім того, такий напій допомагає поліпшити роботу органів шлунково-кишкового тракту, прискорити метаболізм і схуднути.

Зміцнює імунітет. Навесні, коли оманлива спека в один момент змінюється сильними поривами вітру і дощем, необхідно особливо дбати про захист від застуд і вірусних захворювань. Вітамін С, в надлишку міститься в лимоні (лимон середнього розміру містить близько 83 мг вітаміну С), зміцнює захисні сили організму і підвищує опірність вірусам.

Зміцнює імунітет. Навесні, коли оманлива спека в один момент змінюється сильними поривами вітру і дощем, необхідно особливо дбати про захист від застуд і вірусних захворювань. Вітамін С, який в надлишку міститься в лимоні (лимон середнього розміру містить близько 83 мг вітаміну С), зміцнює захисні сили організму і підвищує опірність вірусам.

Покращує стан шкіри. Завдяки своїй очищаючій функції, про яку ми згадували в першому пункті, тепла вода з лимоном є відмінним засобом для поліпшення стану шкіри. Лимонний сік виводить шлаки і токсини з організму, а вітамін С перешкоджає появі зморшок і передчасному старінню шкіри.

Насичує організм антиоксидантами. Лимонний сік, який містить в собі потужні антиоксиданти, нейтралізує негативну дію вільних радикалів на наш організм. Завдяки цьому, вони знижують ризик розвитку захворювань серця, діабету та інсульту, а також появи злоякісних пухлин.

Стимулює травлення. Головна причина, чому тепла вода з лимоном повинна замінити тобі каву вранці. Цей напій буквально «будить» печінку і запускає нормальні процеси травлення. Для більш сильного ефекту додай в лимонну воду м’яту. Важливо: якщо у тебе є захворювання шлунково-кишкового тракту або будь-які інші хронічні захворювання, перед початком вживання води з лимоном вранці порадься зі своїм лікарем.

Джерело

Поділись


Магазин