Лікарі пояснили, чому не варто їсти банани

0

Дієтологи часто рекомендують для гарного самопочуття з’їдати щодня мінімум п’ять порцій фруктів. Однак, нещодавно медики заявили, що вживання бананів може шкодити організму.

Експерти в галузі охорони здоров’я рекомендували відмовитися від звички їсти банани вранці.

Багато людей з’їдають на сніданок банан, вважаючи його корисним. Фрукти є визнаним компонентом здорового харчування завдяки вмісту в них вітамінів, фітонутрієнтів, важливих для організму мінеральних речовин і клітковини. Проте, фахівці констатували, що банани не варто їсти натщесерце.

На думку вчених, банани, з’їдені вранці на порожній шлунок, не зможуть забезпечити організм необхідною йому для початку дня енергією. У них багато цукру, який має здатність швидко підвищувати рівень глюкози в крові, в той час як організму потрібна їжа, яка буде сприяти стабілізації цукру в крові.

За словами фахівців, в бананах міститься цілий комплекс корисних нутрієнтів, але організм може засвоювати їх тільки разом з іншою їжею. Тому, кажуть вони, їсти ці фрукти потрібно не самі по собі, – а в поєднанні з пластівцями, йогуртом або горіхами.

Варто відзначити, що до складу бананів входять найважливіші для здоров’я речовини, такі як магній, калій, вітамін В6, що впливають на багато функцій організму. Їх вживання вчені пов’язують з цілющим ефектом щодо запорів, депресії, слабкого імунітету.

Джерело

Поділись


Магазин