Лікарі пояснили, чому не варто їсти банани

83

Дієтологи часто рекомендують для гарного самопочуття з’їдати щодня мінімум п’ять порцій фруктів. Однак, нещодавно медики заявили, що вживання бананів може шкодити організму.

Експерти в галузі охорони здоров’я рекомендували відмовитися від звички їсти банани вранці.

Багато людей з’їдають на сніданок банан, вважаючи його корисним. Фрукти є визнаним компонентом здорового харчування завдяки вмісту в них вітамінів, фітонутрієнтів, важливих для організму мінеральних речовин і клітковини. Проте, фахівці констатували, що банани не варто їсти натщесерце.

На думку вчених, банани, з’їдені вранці на порожній шлунок, не зможуть забезпечити організм необхідною йому для початку дня енергією. У них багато цукру, який має здатність швидко підвищувати рівень глюкози в крові, в той час як організму потрібна їжа, яка буде сприяти стабілізації цукру в крові.

За словами фахівців, в бананах міститься цілий комплекс корисних нутрієнтів, але організм може засвоювати їх тільки разом з іншою їжею. Тому, кажуть вони, їсти ці фрукти потрібно не самі по собі, – а в поєднанні з пластівцями, йогуртом або горіхами.

Варто відзначити, що до складу бананів входять найважливіші для здоров’я речовини, такі як магній, калій, вітамін В6, що впливають на багато функцій організму. Їх вживання вчені пов’язують з цілющим ефектом щодо запорів, депресії, слабкого імунітету.

Джерело

Поділись


Магазин