Як очистити печінку від жирів і токсинів

Я відчула результати вже через 3 дні! З’явилася бадьорість, легкість, прилив сил і енергії!

Печінка, яка є одним з найважливіших органів нашого тіла, часто нами недооцінюється. Причина, по якій печінка така важлива, полягає в тому, що вона фільтрує кров від усіх токсинів.

Печінка також допомагає нашому організму спалювати жир і омолоджувати клітини нашого тіла.

Нездоровий спосіб життя шкодить не лише печінці, але і нашому загальному здоров’ю, зовнішньому вигляду і самопочуттю. Тому рекомендується проводити детоксикацію печінки і продовжувати робити це регулярно 1-2 рази кожен місяць.

Ми пропонуємо вам рецепт засобу, який має ідеальне поєднання натуральних інгредієнтів. Суміш цих інгредієнтів ефективно очистить вашу печінку.

Вони поліпшать її роботу і більше того, це дасть вашому організму істотні антиоксиданти. Це підвищить метаболізм і поліпшить травлення.

Крім того, він допомагає регулювати рівень холестерину і рівня цукру в крові. В цілому, він значно посилює усю імунну систему.

Рецепт для ефективного очищення печінки

Інгредієнти:

  • 1 огірок
  • Жменя свіжої петрушки
  • 1 столова ложка лимонного соку
  • 1 зелене яблуко
  • 200 мл очищеної води

Коли у вас є усі інгредієнти, просто помістіть все у блендер і подрібніть їх до однорідного стану. І все.

Пийте його 1-2 рази в день впродовж 3-4 тижнів, а потім 1-2 рази в тиждень для профілактики. З кожним днем ви почуватимете себе набагато краще. І через місяць печінка буде повністю звільнена від усіх жирів і токсинів, які накопичилися у вашому тілі. Більше того, ваш загальний стан здоров’я значно покращає.

Цей чарівний засіб значно поліпшить ваше самопочуття. Пийте його і відчуйте себе стрункішими, легшими і, головне, на десять років молодшими!

Джерело

Поділись


Магазин