Потужний продукт для регулювання рівня цукру в крові

Цей продукт варто включити у свій раціон харчування! Він дуже смачний і корисний! Дізнайтеся про нього більше!

Говорять, що нут є однією з прадавніх культивованих бобових культур, і це є підтвердженням того, наскільки здоровим він є для організму.

Він багатий дієтичним волокном і білком, він дуже хороший для утворення м’язів і запобігання закрепів. У нуті також є вітамін А, фолієва кислота, залізо, кальцій і інші поживні речовини.

Без зайвих слів давайте подивимося на деякі з найнеймовірніших властивостей нуту для здоров’я:

Контролює цукор в крові

Одна з найприємніших речей відносно нуту полягає в тому, що він має низький глікемічний індекс (GI), і це означає що він повільно засвоюється і поглинається, тому він утримує рівень цукру в крові стабільним. Саме з цієї причини нут ідеально підходить для людей з діабетом і людей з високим ризиком його розвитку.

Посилює травний процес

Вражаюча кількість дієтичного волокна, присутнього в нуті, допомагає поліпшити процес травлення, тому що вони збільшують кількість кислот і ферментів, що виробляються системою травлення. В результаті усі життєво важливі поживні речовини, присутні в нуті, можуть легко поглинатися організмом.

Регульований рух кишківника

Окрім оптимізації травлення, волокно, присутнє у великій кількості в нуті, також допомагає усувати токсини і відходи кишківнику. Іншими словами, рух кишківника стає регульованим. Саме з цієї причини додавання нуту в раціон на регулярній основі ідеально підходить для людей, які схильні до закрепів.

Пониження поганого холестерину

Волокно в нуті також грає роль в профілактиці серцевих захворювань, серцевого нападу і інсульту. Лікарі говорять, що волокно допомагає зменшити рівень поганого холестерину і запобігти засміченню судин.

Збільшення маси м’язів

Нут – феноменальне джерело білку, як і багато інших бобових. Ми усі знаємо, що вживання великої кількості багатих білками продуктів тваринного походження не є хорошою ідеєю, через жир, що міститься в них, і холестерин. Завдяки нуту ви можете нарощувати свої м’язи, не засмічуючи артерії, і ваша талія буде тонкою.

Усуне анемію

Залізо є однією з багатьох поживних речовин, присутніх в кожній порції нуту. За словами лікарів, залізо важливе для виробництва компонентів крові, що несуть молекули кисню. Регулярне споживання нуту може допомогти запобігти і усуне залізодефіцитну анемію.

Поліпшить зір

Нут містить достатню кількість вітаміну А, яка, як відомо, дуже корисна для очей. Бачте, вітамін А насправді є антиоксидантом, який блокує вільні радикали, які люблять завдавати шкоди вашим очам. Включіть нут і інші продукти, багаті вітаміном А, у ваш раціон, і ваші очі будуть в прекрасній формі.

Джерело

Поділись


Магазин