7 ознак, які вказують на проблеми з нирками

Зверніть увагу на своє тіло і дізнайтеся, що означають сигнали, які воно посилає. Це допоможе виявити проблеми на самому початку і правильно спланувати лікування.

Є деякі ознаки, які попереджають про наявність проблеми з нирками. Якщо у вас є щонайменші сумніви, варто вивчити усю інформацію і виявити джерело проблеми якомога раніше. Таким чином, ви швидко почнете лікування і уникнете серйозних наслідків.

Нагадаємо, що нирки відповідають за фільтрацію усіх відходів в організмі. Потім вони потрапляють в сечу і виводяться з організму. Ці відходи в основному складаються з токсинів і зайвої води.

Одна з найпоширеніших ниркових проблем полягає в тому, що вони припиняють фільтрацію крові через нестачу рідини, тобто води.

Якщо ви не п’єте достатню кількість води, відходи і токсини не виводяться з організму, зберігаючись в нім. Сечовина і креатинін накопичуються, що призводить до стану органічної декомпенсації.

Чи можна виявити проблеми з бруньками в самому початку?

Іноді, на початку з’являється ряд ознак, які попереджають про проблеми з нирками, проте слід звернути увагу на кожну з них.

Це допоможе запобігти розвитку хвороби на ранньому етапі і уникнути ускладнень, які можуть бути навіть смертельними. Особливо уважними варто бути, якщо ви страждаєте одним з наступних захворювань:

Цукровий діабет
Камені в нирках
Підвищений тиск
Серцева недостатність
Проте, у більшості випадків, точна діагностика ниркової недостатності утруднюється відсутністю явних ознак. Потому, для багатьох дослідників, це одна з безлічі “тихих хвороб”.

Тому важливо регулярно проходити рутинні медичні огляди. Адже вони допомагають зафіксувати будь-які порушення, виявити сигнали, які подає організм і уникнути ускладнень. Наприклад виявити порушення в роботі бруньок на ранньому етапі.

Зміна кольору сечі і частоти позивів
Серед симптомів, що мають велике значення, коли йдеться про хворобу нирок, лідирують зміни в сечовипусканні. Не обов’язково в її фізичних характеристиках, а швидше у кількості походів в туалет і об’ємі.

Коли є проблеми з нирками, кількість сечі зазвичай збільшується на ранніх стадіях, а потім помітно знижується. Це відбувається, незважаючи на постійні позиви до сечовипускання.

Набряки

Затримка рідини в організмі є однією з основних ознак проблем з нирками. Головним чином, це набряк ніг, навіть якщо ви не займалися ніякою фізичною активністю, яка могла б бути причиною.

У найсерйозніших випадках опухають також кісточки, руки і навіть обличчя. Цей стан тимчасовий, але все одно необхідно зробити заходи боротьби із затримкою рідини і перевірити нирки.

Уважно віднесіться до кожної з ознак проблем з нирками

Постійна сильна втома
Постійна втома є ознакою того, що з організмом щось не так. У тому числі, це можуть бути проблеми з бруньками.

Затримка рідини і скупчення відходів і токсинів, викликані збоєм в роботі нирок, викликають постійне почуття втоми і знесилення.

Передусім, важливо проконсультуватися з лікарем, щоб вивчити причини хронічної втоми саме у вашому випадку і визначити, чи дійсно це ниркова недостатність або є яка-небудь інша причина.

Анемія

Анемія є явною ознакою можливих проблем з нирками. Проте не усі випадки анемії бувають викликані захворюванням нирок. Тому варто здати усі необхідні аналізи і проконсультуватися у фахівця, щоб виявити джерело анемії.

Свербіж
Шкірний свербіж є однією з самих явних ознак проблем з нирками. Свербіж по усьому тілу з’являється через скупчення токсинів, тобто збоїв в роботі нирок. Токсини поступово відкладаються в організмі і завдають збитку здоров’ю. Якщо ви помітили у себе свербіж, обов’язково зверніться до лікаря.

Джерело

Поділись


Магазин