Ранкові звички, які знижують тиск

3789

Підвищений кров’яний тиск в ранкові години – одна з основних передумов інсульту. Профілактика цієї проблеми здатна запобігти і іншим небезпечним захворюванням: від тиску найбільше страждають серце, мозок і нирки. Більшість людей намагаються вирішити питання підвищеного кров’яного тиску за допомогою медикаментів. Але є й інші способи профілактики. Ось, наприклад, кілька ранкових звичок, виконуючи які регулярно, ви цілком можете позбутися від підвищеного кров’яного тиску самостійно.

Оцінка проблеми

За оцінками лікарів, один з чотирьох чоловіків у віці від 35 до 44 років має високий кров’яний тиск. Це швидкий шлях до гіпертонії – і, як наслідок, підвищення ризику двох головних причин смертності: інфаркту та інсульту.

Гарні новини

На щастя, існує кілька способів знизити ризик. Все починається на кухні: вчені університету Міннесоти з’ясували, що люди, які не зневажають сніданком, менш схильні до розвитку підвищеного кров’яного тиску. Легкого, збалансованого перекусу вистачить для того, щоб врівноважити рівень тиску і прожити трохи довше.

Кращий сніданок

Звичайно, не вся їжа буде йти на користь організму, який тільки прокинувся. Найкраще засвоюються вівсяні висівки, яйця і чорниця. Зелений чай стане відмінним доповненням.

Медитація

Варто звернути увагу і на східні практики. Дослідники вже давно довели безперечну користь медитації для психічного здоров’я людини. Достатньо витрачати всього десять хвилин на те, щоб упорядкувати свої думки: глибоке дихання призведе весь організм в тонус і знизить рівень кров’яного тиску.

Спорт

Не потрібно економити свої сили на робочий день. Звичайної зарядки буде цілком достатньо для того, щоб налаштувати тіло на підвищене вироблення енергії. Всього декількох тижнів постійних ранкових тренувань вистачить, щоб вирішити проблеми з тиском: організм звикне до ранкових навантажень і буде відповідно готувати всі системи до моменту пробудження.

Місце спокою

Важливу роль відіграє обстановка, в якій ви почнете свій день. Найкраще буде вибрати спокійне місце біля вікна, з якого відкривається гарний вид. Поснідайте саме тут, ігноруючи позиви переглянути робочу пошту і соціальні мережі.

Джерело

Поділись


Магазин