Які продукти сприяють утворенню каменів в нирках

1781

Американські лікарі склали список продуктів, що призводять до утворення каменів в нирках. На їхню думку найбільш небезпечним напоєм є кава. Даний напій активізує роботу нирок, підвищуючи навантаження на них. Це призводить до зносу нирок.

На другому місці виявилося червоне м’ясо. Його медики радять замінити куркою. Далі, з точки зору шкідливості, йде сіль. При її надлишку відбувається затримка рідини в організмі, в нирках утворюються відкладення, що переростають в камені. На четвертому місці розташувався чай (будь-який вид), а на п’ятому – газована вода. Вона підвищує рівень кальцію в сечі і навіть загрожує нирковою недостатністю.

Тим часом, каркаде (сухі квіти гібіскуса), згідно з іншим дослідженням, варто вживати жінкам під час менструацій. Є підстави вважати, що цей напій зменшує біль на тлі відмови від знеболюючих препаратів. Рекомендується випивати мінімум одну чашку каркаде в день. Крім знеболюючого ефекту, напій покращує настрій і позитивно впливає на роботу органів малого таза в цілому.

Поділись


Магазин