Прості продукти для видалення токсинів з організму

1816

Ваша печінка “скаже вам спасибі за ці продукти! Цей список гідний вашої уваги!

Нині спостерігається постійне зростання поширеності багатьох захворювань у всьому світі.

Однією з головних причин цього стану є токсичне середовище, в якому ми живемо. Повітря, яким ми дихаємо, їжа, яку ми їмо,, вода, яку ми п’ємо, забруднені.

Багато хто з нас також використовує продукти, які містити хімічні речовини, такі як вибілювач, який є самим використовуваним у світі чистячим засобом.

Вибілювач може завдати шкоди дихальним шляхам тільки при вдиханні газів, які він випускає при використанні.

Вищезгадані факти підвищують важливість детоксикації організму і особливо детоксикації печінки. Печінка є життєво важливим органом, тому що він виконує безліч різних функцій в організмі. Или, іншими словами, ніхто не може вижити без печінки.

Ви можете детоксицировать свою печінку, споживаючи ці 19 суперпродуктів!

1. Буряк і морква: морква повна глутатіону, білку, який допомагає детоксикації печінки. Буряк і морква багаті рослинними флавоноїдами і бета-каротином, які стимулюють і покращують загальну функцію печінки.

2. Помідори: вони містять велику кількість глутатіону. Помідори також багаті лікопеном, який є яскраво-червоним каротином і каротиноїдним пігментом, який захищає від раку молочної залози, шкіри і легенів.

3. Грейпфрут: Це ще одне відмінне джерело глутатіону для очищення печінки. Грейпфрути також багаті вітаміном С і антиоксидантами, які допомагають у виробництві ферментів детоксикації печінки і покращують природний процес очищення печінки.

4. Шпинат: Це ще одна супер здорова їжа, яка є хорошим джерелом глутатіону.

5. Цитрусові: лимони і лайм містять велику кількість вітаміну С, що допомагає синтезувати токсичні речовини, які можуть поглинатися водою.

6. Капуста: ізотиоцианати (МТЦ), отримані з глюкозинолатів капусти, забезпечують печінку детоксикаційними ферментами, які можуть допомогти вимити токсини.

7. Куркума: куркума допомагає ферментам, які активно змивають канцерогени.

8. Волоські горіхи: волоські горіхи багаті глутатіонами, жирними кислотами омега-3 і аргініном амінокислоти, які допомагають очищенню печінки, особливо при детоксикації аміаком.

9. Авокадо: цей суперпродукт допомагає організму продукувати глутатіон.

10. Яблука: вони повні пектином і іншими хімічними речовинами, які важливі для очищення токсинів з травного тракту.

11. Брюссельська капуста: брюссельська капуста – це повноцінна сірка і антиоксидантний глюкозинолат, які допомагають печінці виділяти ферменти, які блокують потенційний збиток від токсинів довкілля і шкідливих продуктів.

12. Часник: Часник багатий сіркою, алліцином і селеном, які важливі для очищення печінки.

13. Кульбаба: чай кореня кульбаби допомагає печінці позбавитися від жирів.

14. Листові зелені овочі. Листова зелень надзвичайно висока в рослинних хлорофілах, які поглинають екологічні токсини, збільшують вироблення жовчі і нейтралізують важкі метали, хімічні речовини і пестициди.

15. Хрестоцвітні овочі: вживання брокколі і цвітної капусти збільшить виробництво глюкозинолатов, які є природним класом органічних сполук, які допомагають змити канцерогени і інші токсини.

16. Спаржа: спаржа – відмінний діуретик, який допомагає в очищенні.

17. Зелений чай: зелений чай наповнений рослинними антиоксидантами, що називаються катехінами, з’єднанням, яке допомагає печінці функціонувати належним чином.

18. Рослинні олії: органічні олії холодного віджимання, такі як оливкова, конопляна, гарбузова і льняна, є великою підтримкою для печінки, тому що вони забезпечують організм рідинами, які можуть всмоктувати шкідливі токсини в організмі.

19. Альтернативні зерна: Зерна з високим вмістом клейковини, такі як борошно, пшениця і інші цілісні зерна, значно збільшують навантаження на функцію детоксикації печінки і виробництво ферментів. З цієї причини ми рекомендуємо вам перемкнутися на альтернативні зерна, такі як гречка, лобода і просо.

Джерело

Поділись


Магазин