11 продуктів для відновлення пам’яті і запобігання хвороби Альцгеймера

1273

Відновити пам’ять допоможуть ці 11 продуктів і правильні звички в харчуванні!

Я часто чула про зв’язок між харчуванням і хворобою Альцгеймера. Але дуже довго не розуміла, як їжа може допомогти відновити пам’ять.

Тому я вирішила вивчити результати деяких досліджень. Я була дуже здивована, виявляється, що шкідлива їжа і неправильне харчування може зіпсувати не лише нашу фігуру.

У цій статті я представляю 11 найдоступніших і корисніших продуктів, здатних відновити пам’ять.

Ви повинні набратися терпіння, і бути дуже наполегливими і дисциплінованими, адже хороші звички в харчуванні з кожним днем допоможуть вам наблизитися до вашої мети, а саме відмінне, здорове, яскраве тіло і світлий розум!

Продукти, які максимально відновлюють роботу вашого мозку, зір і не лише:

1. Темний шоколад

Темний шоколад – це відмінна їжа, яка через кількість антиоксидантів, і кофеїну, що міститься в нім, сприяє концентрації і покращує пам’ять.

2. Помідори

Помідори необхідно додати у свій раціон харчування, через величезну кількість поживних речовин і вітамінів, що містяться в них, які ідеально підходять для відвертання ушкодження мозку, викликаного вільними радикалами.

3. Горішки

Горішки можуть допомогти вам підвищити потік кисню, вони містять безліч поживних речовин, і жирних кислот Омега-3, які допоможуть вам зміцнити кровоносні судини вашого мозку.

4. Яблука

Допомагають зберегти здорове тіло і нервову систему завдяки великому змісту антиоксидантів.

5. Буряк

Це відмінний спосіб нормалізувати показники крові і стимулювати потоку крові по усьому вашому організму.

6. Риба

Уся риба чинить великий і щедрий вклад омега-3 у ваш мозок, який потрібний для його здоров’я.

7. Цілісні зерна

Вони містять велику кількість поживних речовин, які потрібні вашому організму, це омега-3, клітковина і вуглеводи. Тому вживання цілісних зерен допоможе стимулювати мозкову активність, а їх регулярне вживання дозволить вам мати ідеальну пам’ять.

8. Куркума

Завдяки своєму складу і сильним протизапальним засобам куркума запобігає появі запальних процесів в організмі, а особливо в області головного мозку.

9. Авокадо

Авокадо – це один з кращих фруктів, який сприяє циркуляції крові в мозку.

10. Яйця

У яєчному жовтку міститься речовина, яка сприяє поліпшенню мозкової активності і допоможе відновити пам’ять.

11. Цибуля

Вживання цибулі в сирому вигляді значно покращує вашу пам’ять.

Ці продукти мають неймовірну кількість вітамінів, поживних речовин і мікроелементів, їх регулярне вживання допоможе вам зберегти ваш організм здоровим, а також нормалізувати когнітивні функції мозку і повністю відновити пам’ять!

Джерело

Поділись


Магазин