Цей овоч допоможе поправити зір і без офтальмолога

2043

Американські вчені в ході дослідження визначили корисний продукт, вживання якого сприятливо позначається на наших очах, і допомагає поліпшити зір.

Ключ до хорошого зору знайдений – введіть в свій щоденний раціон брокколі! Цей цінний овоч містить з’єднання – індол-3-карбінол, яке здатне очищати клітини нашого організму від токсинів. Це відбувається завдяки активації білків арілвуглеводневого рецептора, а це, в свою чергу, забезпечує хімічну детоксикацію сітківки ока.

Поступово, в силу віку рецептори знижуються, паралельно знижується чіткість зору і здоров’я очей, що може привести до погіршення зору, розвитку специфічних захворювань і навіть сліпоти.

На жаль, щоб скористатися перевагою важливого з’єднання індол-3-карбінолу, необхідно з’їсти дуже велику порцію брокколі. Тому група вчених з Каліфорнії вирішила добути цілющі молекули, які будуть задіяні для профілактики зорової функції і для здоров’я наших очей. В ході експерименту було отримано з’єднання, яке відповідає властивостям індол-3-карбінолу, але має більш потужний хімічний склад.

Джерело

Поділись


Магазин