Названо найнебезпечніші продукти харчування: вони збільшують вагу, підвищують тиск і загрожують раком

1347

Вчені назвали список з продуктів, від яких варто відмовитися, якщо людина стежить за своїм здоров’ям . Їжа з цього списку збільшує вагу, підвищує тиск і загрожує раком.

Виключіть зі свого раціону цю їжу:

Чіпси
Речовину акриламід дуже часто додають при приготуванні цих картопляних ласощів. Але мало хто знає, що ця хімічна сполука також використовується при виробництві пластмаси.

Оселедець
При виготовленні солоного оселедця дуже часто додають консервант E239, який в процесі розщеплення може виділяти аміак і формальдегід. Надлишок цих речовин в організмі веде до раку.

Вироби з білого борошна
Тим, хто хоче мати ідеальну фігуру, варто відмовитися від булочок і тістечок, зроблених з пісочного тіста, тому що його також “любить” целюліт.

Червона ікра
Делікатес, який зазвичай купують на свята, також є небезпечним продуктом через великий вміст консерванту-канцерогену уротропіну.

Алкоголь
Спиртні напої, як правило, збільшують вагу, роблять шкіру в’ялою і викликають депресію. Якщо ви хочете, щоб вам робили компліменти з приводу вашої молодості, відмовтеся від них.

Читайте також: Подвоює ризик раку: медики назвали ранкову і дуже небезпечну звичку, яка може вбити

Їжа швидкого приготування
Найчастіше фастфуд викликає залежність. Його хочеться з’їсти відразу і дуже багато. Але печінка і шлунок від цього страждають ще більше, оскільки він повільно руйнує їх.

Каші швидкого приготування
Ці продукти потрапили в даний список, тому що містять дуже багато консервантів і цукру.

Аспартам
Замінники цукру також визнані дуже шкідливими. Вони здатні знижувати зір, викликати судоми, підвищувати кров’яний тиск.

Джерело

Поділись


Магазин