Ідеальні стрілки: технологія нанесення

140

Навчитися малювати рівні і модні стрілки – це щось на кшталт художнього мистецтва. Читай про прості правила, які допоможуть тобі осягнути високу майстерність ідеальної підводки.

Отже, існує шість кроків в нанесенні ідеальних стрілок.

Вибираємо підводку

Для максимальної точності нанесення і стійкості покриття найкраще зробити вибір на користь гелевого або рідкого водостійкого лайнера. Він гарантовано протримається протягом всього дня, а в разі промаху його можна акуратно стерти/підкоригувати ватною паличкою, змащеною жирним кремом.

Наносимо праймер 

Перед нанесенням підводки не полінуйтеся нанести шар праймера – крім збільшення стійкості і рівномірного покриття, це дозволить вашому макіяжу залишатися свіжим до самого вечора.

Контролюємо 

Піт і жир, що виділяються шкірою – це нормальний фізіологічний процес, проте в більшості випадків це є причиною, через яку макіяж починає “плисти” і розмазується. Якщо ти володарка жирної шкіри, акуратно промокни готовий макіяж матуючою серветкою.

Технологія нанесення стрілок

Застосовуємо техніку нашарування

Крім нанесення підводки в кілька шарів, візажисти радять покрити її зверху тонким шаром кремових тіней аналогічного або темного відтінку для закріплення. Перевір, щоб тіні не зробили стрілки занадто матовими або блідими.

Наносимо туш для вій

Водостійка туш – ще один помічник у боротьбі за стійкість макіяжу очей. Випадково пущена сльоза не зможе зіпсувати дорогоцінні стрілки.

Залишаємося напоготові

Завжди носи підводку з собою для екстреної корекції. Так роблять навіть зірки світової величини.

Поділись


Магазин