Як доглядати за тілом після 40 років

Сорок років – прекрасний жіночий вік. Читай про те, як зберегти красу тіла, коли тобі за 40.

Проблема зайвих сантиметрів, особливо в області стегон і сідниць, після 40 років починає докучати навіть найбільшим відмінницям.

Є певний план, якого потрібно дотримуватись для розвитку ідеального тіла.

Спортивний режим

Кількість кардіотренувань має зрости – до п’яти днів на тиждень, але їх інтенсивність зменшитися. А ось вправ з гантелями три рази в тиждень по годині досить. Варто приділяти трохи більше уваги розминці. Підійдуть пілатес, йога і аквааеробіка, які зміцнюють м’язи без навантаження на суглоби.

Харчування

На жаль, схуднути, покладаючись тільки на фітнес, вже не вийде. Доведеться істотно обмежити споживання жирів і простих вуглеводів. Саме зараз організму необхідний кальцій. Кістки починають втрачати масу і об’єм зі швидкістю 1-2% на рік, з настанням менопаузи ця цифра може наблизитися до позначки 10%.

З дитинства ми засвоїли, що кальцій найкраще отримувати з молочних продуктів – сиру, молока й кефіру. Однак обмежитися одними кисломолочними продуктами не вийде. І ось чому. Щоб заповнити добову норму кальцію (рівну приблизно 1000-1200 мг), доведеться з’їдати щодня близько кілограма сиру. Пармезан, чеддер або голландський сири в 100 грамах містять денну норму важливого мікроелемента.

Однак все це занадто калорійна їжа. Є інший шлях. Кальцієм багаті насіння кунжуту (які відмінно доповнюють смак будь-якого овочевого салату, спагетті і круп), а також спаржева і біла квасоля, броколі, рукола, пекінська капуста, петрушка і риба.

Рівень естрогену, який захищає серце, судини і кістки, знижується. Підвищити його вироблення допоможуть соя, лляне масло, коричневий рис і кускус, багаті фітоестрогенами. Також слід включити в раціон більше продуктів з клітковиною, яка знижує рівень холестерину в крові і ризик розвитку раку і насичує організм без зайвих калорій.

Процедури
Час бере своє, і шкіра зрадницьки починає обвисати в області пахв і передпліччя. Вирішити проблему в’ялості шкіри рук, декольте і шиї можна, наприклад, за допомогою фракційного термолізу. За рахунок впливу імпульсу лазера створюються мікроранки на тілі, навколо яких незаймані області починають інтенсивно продукувати новий колаген. Так відбувається регенерація тканин.
З об’ємами на сідницях, животі та стегнах добре працює ультразвукова кавітація. Звукові хвилі впливають на жирову тканину, дозволяючи коректувати фігуру.
Поділись


Новини партнерів