Як проводиться нарощування вій

19
Нарощування брів

Нарощування вій по своїй суті дуже схоже на таку ж процедуру, проведену з віями. Тобто на натуральні волоски фіксуються штучні, і таким чином досягається бажаний ефект. Причому можна не тільки виправити форму або змінити густоту, ви зможете буквально повністю відновити брови, якщо вони з якихось причин відсутні.

Для корекції використовуються особливі волоски. Зазвичай вони виготовляються на силіконовій основі, завдяки якій набувають природної еластичності. Але вигинів у них, на відміну від війчастих немає. На фото і відео можна помітити, що елементи можуть кріпитися як до натуральних волосків, так і прямо на шкіру. Якщо брів практично немає, майстер може запропонувати спеціальні накладки, які мають силіконову основу і розташовані на ній волоски.

Нарощування вій підійде в наступних випадках:

рідко ростуть волоски;
світлі і практично непомітні брови;
асиметрія бровних дуг;
короткі волоски;
неправильна форма;
шрами (зазвичай в цих областях брови не ростуть, і це псує зовнішній вигляд);
відсутність брів;
невдала корекція (наприклад, часте і неправильне вищипування, після якого волоски можуть почати рости клаптиками).

Протипоказання

Протипоказань практично немає, так як процедура безболісна і безпечна, не передбачає агресивного впливу. Єдиний можливий ризик – це алергічна реакція на матеріали (самі волоски або клей) або гіперчутливість.

Як проходить процедура?

Нарощування вій здійснюється в кілька етапів:

Спочатку майстер підбирає ідеальну форму, враховуючи побажання клієнтки та особливості її зовнішності, наприклад, риси і форму обличчя.

Далі майстер знежирить область обробки, щоб підвищити зчеплення клею з волосками або шкірою.

Косметолог промальовує контур, щоб не виходити за нього і домогтися рівної форми.

Наступний етап – безпосередньо корекція. Майстер буде брати пінцетом кожен волосок, обробляти його основу клеєм і акуратно кріпити до брів.

Завершальний етап – оцінка підсумкових результатів і при необхідності корекція.

Процедура нарощування вій

Процедура триває в середньому від 40 хвилин до півтори години, залежно від бажаної густоти брів і довжини дуг.

Ефект

Після процедури брови стають більш густими і виразними, набувають правильну і жіночну форму і чіткі контури. Ефект не можна назвати тривалим, зазвичай волоски тримаються в середньому 1-3 тижні, в залежності від догляду, а також особливостей шкіри. Так, якщо епідерміс має жирний тип, то шкірний секрет буде впливати на склад, і він швидше зруйнується. А якщо ви будете нехтувати доглядом, то ефект буде ще більш короткочасним.

Як доглядати за нарощеними бровами?

Щоб максимально продовжити ефект нарощування, у перший день не можна мочити нарощені брови. Взагалі, протягом всього періоду після процедури варто обмежувати будь-які контакти з водою, особливо з мильною або хлорованою. Не рекомендується використовувати косметичні засоби і надавати механічний вплив, тобто чесати, терти або розчісувати зону. Небажано відвідувати сауни і лазні, тепловий вплив теж негативно впливає на використовувані клеючі засоби і руйнує їх. Крім усього іншого, намагайтеся не спати обличчям у подушку, щоб не пошкоджувати брови.

Ціни

Вартість процедури залежить від початкового стану, а також від бажаного ефекту. Вона варіюється від 500 грн до 4000 тисяч.

Переваги і недоліки

Основні ідності розглянутого метода корекції:

Швидкі результати. Вони помітні відразу ж після процедури (наприклад, після татуажу доведеться чекати мінімум тиждень, щоб повноцінно оцінити ефект).

Абсолютна безболісність процедури. Ні під час сеансу, ні після нього не виникає ніяких больових і навіть неприємних відчуттів.

Мінімальна кількість протипоказань. Вони практично відсутні.

Немає ніяких побічних ефектів, чого не можна сказати про деякі інші процедури, такі як татуаж.

Недоліки процедури:

На жаль, ефект нетривалий, особливо якщо здійснювати догляд неправильно.

Досить висока вартість. А якщо врахувати, що результати зберігаються ненадовго, то витрати можна вважати відчутними.

Потрібен догляд, який передбачає чимало обмежень.

Робота майстра копітка, а це означає, що процедура буде тривалою.

Хоча послуга стає все більш популярною, все ж поки вона надається не у всіх косметологічних кабінетах і салонах краси.

Через тиждень або два штучні волоски почнуть відклеюватися, і зовнішній вигляд від цього сильно постраждає.

Поліпшити його допоможе тільки корекція.

Відгуки про нарощування:

«Свої натуральні брови дуже тонкі, ростуть клаптиками, тому вирішила їх наростити. Результати дуже порадували, шкода, що трималися зовсім недовго. А ціна немаленька, грошей шкода».

«Регулярно роблю нарощування, так як болі дуже боюся і на татуаж не наважуюся. Перший раз пішла, побачивши фото після сеансу в портфоліо одного з салонів. Мені все подобається, раз в місяць записуюся на корекцію і продовжую насолоджуватися гарними бровами. І ніякого дискомфорту».

«Хороша альтернатива олівцям і гелям, можна на кілька тижнів забути про щоденний макіяж. У мене постійний майстер, завжди все робить дуже добре».

Нарощування вій – відмінне рішення для тих, кому набридли олівці, туші та інші косметичні засоби. Але зрозуміти, чи підходить вам такий спосіб корекції, можете тільки ви.

Поділись

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Магазин: