Осінній догляд за губами: важливі правила

121

Губи – дуже делікатна область обличчя і важливий елемент макіяжу. Читай у цій статті про прості правила, які допоможуть губам завжди виглядати ідеально.

Отже, існує кілька секретів по догляду за губами в холодний осінній час.

1. Доглядай за губами так само, як і за рештою обличчя – знімай залишки помади засобом для зняття макіяжу, регулярно використовуй делікатний скраб і зволожуючий крем.

2. На все свій час. Якщо ввечері у тебе важливий захід, але перед ним ти зайшла перекусити або випити по коктейлю з друзями, не поспішай фарбувати губи. Зроби це перед самим виходом.

3. У макіяжі обличчя повинен бути один яскравий акцент – якщо ти зважилися на яскраву помаду, уникай буйства фарб на очах.

4. Знайди нарешті свій ідеальний відтінок – при виборі звертай увагу на те, як він поєднується з тоном шкіри і кольором волосся.

5. Завжди використовуй праймер – він зробить поверхню губ рівною і значно підвищить стійкість помади.

6. Якісна підводка допоможе зберегти ідеальний контур протягом усього дня. Вона повинна бути прозорою або повторювати відтінок помади.

7. Починай фарбувати губи з середини, рухаючись до зовнішніх країв – так у тебе буде менше шансів вийти за контур і макіяж вийде більш акуратним.

8. Нанеси трохи хайлайтера над і під губами – це додасть їм об’єму.

9. Завжди ретельно видаляй залишки помади перед сном щоб уникнути пересушування ніжної шкіри і глибокого проникнення пігментів.

10. Час від часу – мінімум 1 раз в тиждень – давай губам відпочити від макіяжу.

 

Поділись


Магазин