7 повсякденних речей, які завдають шкоди нашій шкірі

Щоб шкіра була здоровою, гладкою і сяючою, жінки готові витрачати купу часу і грошей: регулярні походи до косметологів, використання дорогих засобів, довгі домашні процедури. Не завжди дівчата замислюються про комплексне лікування недосконалостей шкіри. Дерматологи запевняють, що на стан покривів впливають як зовнішні, так і внутрішні чинники. Розглянемо кілька речей, які негативно відбиваються на нашому зовнішньому вигляді:

СОНЦЕ

Засмагле тіло виглядає свіжо і чудово, але вплив сонця призводить до сухості шкіри, проблем з обміном речовин, порушення водного балансу в організмі, через що з’являються ранні зморшки і в’ялість шкіри.

МАКІЯЖ

В даному випадку мається на увазі щільний макіяж з використанням великої кількості засобів, що закупорюють пори і не дозволяють шкірі дихати. Вибирайте некамедогенні тональні основи легких текстур і змивайте макіяж, як тільки повернулися додому.

АЛКОГОЛЬ

Вживання алкогольних напоїв порушує водний баланс всередині нашого організму, що призводить до зневоднення, набряклості і провокує ранню появу зморшок і тьмяного кольору обличчя.

СКРАБИ

Хоча скраби рекламуються як засоби, що дозволяють прибирати відмерлі клітини і сприяють регенерації шкіри, насправді вони травмують обличчя, викликаючи лущення, сухість і запалення. Віддавайте перевагу професійним пілінгам або використовуйте гомажі.

КАВА

Даний напій вимиває з організму калій, внаслідок чого шкіра втрачає своє природне сяйво і гладкість. Візьміть собі за звичку запивати каву 1 – 2 склянками звичайної води.

ЦУКОР

Будь-які цукровмісні продукти негативно відбиваються на красі шкіри. Вони провокують появу вугрів, негативно відбиваються на пружності та еластичності.

ВИДАВЛЮВАННЯ ПРИЩІВ

Про те, що дані процедури в жодному разі не можна проводити в домашніх умовах, фахівці твердять на кожному кроці. Подібні маніпуляції здатні заразити шкіру бактеріями, посилити існуючу проблему або привести до утворення рубців. При наявності проблем завжди звертайтеся до кваліфікованого фахівця, який допоможе вам підібрати необхідний метод лікування.

Джерело

Поділись


Магазин