Дві стильних і надзвичайно зручних зачіски 2019: коментар стиліста

Зачіски дозволяють “грати” з нашим повсякденним образом. Таким чином, ми можемо змінювати свій стиль в залежності від різних заходів і важливих зустрічей. Пропонуємо вашій увазі 2 варіанти укладки: один з яких підійде для вечірнього виходу, а другий – на кожен день!

Універсальна зачіска на будь-який випадок

Найстильнішою і найбільш універсальною зачіскою цього сезону можна назвати укладку з боковим проділом і легкою хвилею. Одна сторона якої забирається за вушко. Такий варіант підійде для будь-якої довжини волосся, форми обличчя і стилю. Важливий момент: хвиля повинна бути максимально природною і легкою.

Для того, щоб зробити таку укладку вам знадобиться текстуруючий спрей, який робить природні завитки локонів більш пружними. Після миття голови – нанесіть його по всій довжині волосся і залиште на п’ять хвилин. Для створення легких хвиль – використовуйте фен з насадкою дифузор.

Коли ми використовуємо дифузор, завитки проходять через зубчики насадки, що надає нашому волоссю додаткового об’єму!

Другий варіант. Зробіть локони за допомогою щипців для волосся, а потім – розчешіть його і додайте недбалості кінчиками пальців. Стильну укладку можна урізноманітнити за допомогою невидимок.

Зручна зачіска на кожен день

Зачіска на кожен день повинна бути практичною і зручною. Одна з найпопулярніших – тугий пучок. Такий варіант можна використовувати як для офісу або прогулянки, так і важливих заходів, адже він може бути досить різний!

Для вечірнього виходу можна зробити акуратний пучок з об’ємом біля корінців. Використовуйте спеціальну щітку для начісування і фіксуючі засоби. Пасма, що випадають (в стилі легких хвиль) додадуть ніжності будь-якому образу!

Тугий пучок – відмінний варіант для важливого заходу. Для того, щоб зробити таку зачіску вам знадобиться фіксуючий спрей, невидимки і гумка.

Зробіть низький хвіст і закріпіть гумкою. Важливо, щоб вона була маленькою і не дуже яскравою.

Додати об’єму можна за допомогою щітки для начісування. Розпорошіть трохи фіксуючий засіб.

Закрутіть волосся навколо основи хвоста. Закріпіть зачіску невидимками. Вибирайте аксесуари на свій розсуд!

Джерело

Поділись


Магазин