5 косметичних процедур, які не варто робити самостійно

Ми не раз писали про те, як зробити вдома ту чи іншу процедуру і заощадити на салоні. Але ці 5 процедур не варто робити самій ні в якому разі!

1. Не підстригай чубок

Багатьох (та й нас теж) страшенно дратує, що підстригти чубчик в салоні коштує майже стільки ж, скільки зробити повноцінну стрижку. Але, заклинаємо тебе: поклади ножиці на місце. Пам’ятаєш віршик «Велика у стільця ніжка, підпиляти її трошки»? Так буде і з тобою. Або вийде криво, і ти вирішиш підрівняти. І ще. І ось тут. ОЙ.

2. Не міняй радикально колір волосся

Якщо ти хочеш додати до основного тону відтінок, підфарбувати корінці між салонними процедурами або просто зафарбувати сивину в свій природний тон – жодних проблем, сучасні фарби для домашнього використання досить якісні і прості в застосуванні. Але якщо ти хочеш з блондинки стати шатенкою або, того гірше, з брюнетки перетворитися в блондинку… Будь ласка, зупинись.

3. Не коректуй брови воском або ниткою

Для якісного видалення зайвих волосків і для того, щоб надати бровам правильної форми в домашніх умовах годиться тільки пінцет. При роботі з воском важливі найдрібніші деталі: розмітка, температура, напрям для нанесення, швидкість відриву смужки. Велика ймовірність, що ти пошкодиш шкіру. І ще вище – що ти не зможеш домогтися симетрії, і брови все одно вийдуть різними. З ниткою теж непросто: здригнеться рука через несподіваний телефонний дзвінок – і пиши пропало. Краще й не починай.

4. Не дави глибокі прищі

Ми всі розуміємо і самі грішні: коли на обличчі з’являється чорний противний вугор або невеликий прищ з білою головкою, руки так самі і тягнуться… І нічого страшного, що тягнуться: просто продезінфікуй шкіру до і після і нанеси крем від прищів на ранку. А ось якщо прищ глибокий, якщо це акне, якщо навколо все припухло і болить – чим більше тиснеш, тим ширше всередині шкіри поширюється запалення. А значить, прищ буде набухати і далі, заведе собі сусідів, а після надовго залишиться пігментна пляма або, того гірше, шрам. Якщо підшкірні глибокі запалення тебе турбують, йди до дерматолога.

5. Не використовуй зубну пасту

У сенсі, як дезінфікуючий засіб для шкіри. Порада «наносити трохи пасти на запалені ділянки шкіри» жива і продовжує поширюватися серед дівчат з легкої руки Джіджі Хадід, але лікарі-дерматологи наполягають: первинне полегшення може обернутися страшними наслідками. Потрапляючи у внутрішні шари шкіри, інгредієнти зубної пасти можуть викликати роздратування такого масштабу, що прищ здасться тобі справжньою нісенітницею. Депігментація, утворення рубців – все це дерматологи бачили своїми очима і благають (а ми приєднуємося): не треба. Є ж спеціальні креми для проблемної шкіри!

Поділись


Магазин